תחזוקת מזגנים וטיפול שוטף

תוכן עניינים

טכנאי מזגנים לטיפול תקופתי

ידוע שטיפול תחזוקתי – המתבצע בין פעם אחת לשלוש פעמים ( תלוי בדגם ובסוג המערכת ) בשנה משמר את חיי המנוע , משמר את יעילות העבודה ואת תפוקת המנוע של המזגן.

מנוע שאינו מטופל ומתוחזק באופן נכון עלול לאבד מיעילותו ותפוקתו בערכים שמעל חמישה אחוז לשנה. כלומר אחרי חמש שנים המזגן עובד כאילו התקנתם מזגן שתפוקתו קטנה ברבע או שליש מהמזגן שקניתם ולכן חשוב להזמין טכנאי מזגנים לתחזוקה ושימור המזגן.

טיפול נכון ע”י טכנאי מזגנים מקצועי

טיפול נכון יכול כמובן גם להרחיק את הצורך בהזמנת תיקון מזגן. הטיפול כולל בדרך כלל בדיקה וכיוון של מערכות שונות, כמו הוסת ( תרמוסטט ) , הטיימר – אם קיים , תקינות ומתיחת רצועות האוורור של המנוע ( כמו טיפול תקופתי במכונית נוסעים ) , ניקוי יסודי של פתחי אוורור , צינורות האוורור וצנרת העיבוי. וגם החלפת המסננים במסננים תואמים. בדיקת כמות הגז ומילוי בהתאם. הדבר אמור גם במקרה של מזגן המשתמש בנוזל קירור.

איזה חלק משירות מזגנים אפשר לבצע באופן שוטף לבד?

קודם כל להקפיד לקרוא לטכנאי מזגנים במידה ומשהו משתבש. אם המזגן לא עובד במלוא התפוקה, או מזייף אל תחכה. המשך הפעלת המזגן בצורה כזו עלולה להפוך בעיה פחותה של כיוון לתיקון מהותי ויקר. בכל מקרה הפעלת המזגן אם אינו עובד במלוא התפוקה והיעילות – יוצא שכרה בהפסדה.

מעבר לכך , חשוב לדאוג לנקות את הפילטרים באופן קבוע – על ישי שטיפה במים זורמים והקפדה על ייבוש מלא לפני התקנתם חזרה.

תיקון מזגנים ע”י טכנאי מזגנים מוסמך

חברתנו היא בין החברות המובילות בארץ בכל הקשור למזגנים, בין השירותים המעולים שמעניקה החברה ללקוחותיה, אפשר למנות את שרות התיקונים המקצועי, המהיר והיעיל. טכנאי המזגנים של חברתנו, כולם בעלי תעודות מקצוע המוכרות על ידי משרד העבודה.

עדכונים והשתלמויות לכל טכנאי מזגנים

בנוסף על כך – מקפידים בחברה על עדכונים והשתלמויות קבועות, בכל הקשור לחידושי הטכנולוגיה של המכשירים. אבל העבודה החשובה ביותר שלהם, היא דווקא המניעה! כל טכנאי מזגנים של חברתנו יסביר לך שגם המזגן, כמו המכונית זקוק לטיפול וכיוון קבוע. נכון מדובר על הפעולות הפשוטות של ניקוי, ותחזוקה.

מסתבר שהן אולי פשוטות לביצוע – אולם חיוניות מאוד בכל הקשור לשמירת חיי וחיוניות המזגן. מזגן לא מטופל – לא רק שנוטה להתקלקל הרבה יותר, תפוקת המנוע שלו יורדת בצורה חדה עם השימוש. בשפה פשוטה – גם אם השקעתם בקניית מזגן משוכלל בעל כוחות גבוהים ללא טיפול, אתם עלולים למצוא עצמכם עם מכשיר המתפקד מתחת לרמתו הטכנולוגית וצורך כמות גבוהה יותר של חשמל. מעבר לצורך תכוף ( ולעיתים דחוף ) יותר בתיקון המזגן  איכות השרות שהוא מעניק יורדת עם הזמן.

אל תזניח את המזגן שלך!

הזנחה בתחזוקה משפיעה לרעה על כל שטחי בקרת האוויר של המכשיר. שליטה בטמפרטורה, ייבוש הלחות באוויר, סינון ומניעת התפשטות מיקרואורגניזמים. במקרה של אנשים הסובלים מאלרגיות או מאסטמה – עלול הנושא להיות ממש עקרוני. עוד פקטור, חשוב לא פחות – עליו משפיע הנושא, הוא צריכה חסכונית של חשמל.

אחת הפתרונות הוא שימוש בהדרכה אותה מציעים הטכנאים של חברתנו . אפשרות אחרת היא לברר אפשרות להזמנת טיפול – שרות על בסיס שנתי קבוע, דרך החברה.

מידע מקצועי
מדחס תקול
סימנים לכך שישנה בעיה במדחס המזגן ברכב
30 אוגוסט, 2021
קרא עוד »
תקלות מדחס מזגן לרכב
מדחס מזגן רכב תפוס
25 יולי, 2021
קרא עוד »
החלפת מדחס מזגן רכב
החלפת קלאץ’ למדחס מזגן הרכב
27 יוני, 2021
קרא עוד »
דליפת גז מזגן ברכב
דליפת גז במזגן הרכב
20 מאי, 2021
קרא עוד »
נגן וידאו
עקבו אחרינו
שתפו אותנו
הונדה סיוויק סדאן חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1100 ש"ח + מע"מ
סיאט איביזה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1180 ש"ח + מע"מ
חומר הזרקה אמריקאי לציפוי לסתימת חורים במערכת המזגן
חומר הזרקה
590 ש"ח + מע"מ
מילוי גז חדש (1234) בחלק מדגמי הרכב החדשים משנת 2014
מילוי גז
690 ש"ח + מע"מ
סקודה אוקטביה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
אחריות
וואקום
גז
מדחס לגולף כולל התקנה + ואקום וגז. 6 חודשי אחריות
התקנה
ואקום
גז
אחריות
יונדאי גטס עד 2011 חבילת התקנה הכוללת: מדחס, התקנה, וואקום וגז. 6 חודשי אחריות
מדחס
התקנה
וואקום
גז
מדחס+חבילת התקנה לשברולט אופטרה/אוואו חבילת התקנה ואקום וגז. 6 חודשי אחריות
מדחס
התקנה
וואקום
גז
תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן