מה נהגים לא יודעים על מערכות המיזוג ברכב שלהם?

תוכן עניינים

ישנם מוצרים רבים אשר מבטיחים את פעולתה התקינה של מערכת מיזוג האוויר לרכב. כיום ישנם חלפים ופתרונות מתקדמים אשר מבטיחים שכל נהג ייהנה ממערכת מיזוג יעילה. מעבר לכך, איכות המוצרים הנלווים נמדדת גם באופן בו הם מקלים על פעולת הרכב ועל השימוש בדלק. בימים בהם מחיר הדלק עולה, אחד מתפקידיה החשובים של מערכת מיזוג האוויר היא להקל על הנהג אך מבלי לפגוע בחווית המיזוג עצמה.

מוצרים נלווים ומערכת המיזוג הבסיסית

כדאי להכיר מספר מוצרים נלווים אשר יעזרו לכם לרכוש רכב חדש או לבצע עסקת יד שנייה. המוצר הראשון הוא השסתום, אשר תפקידו להביא את הקרר ממצב של נוזל למצב של גז. ישנם גם מייבשים, אשר ממוקמים בקו הנוזל בצנרת הגז ומשם מסננים את הלכלוך והרטיבות אשר עלולים לגרום לזיהום במערכת. גם צנרת מזגן הכוללת צינורות דחיסה, יניקה ואמצעים להעברת גז היא חלק חשוב בקישור בין חלקי המערכת. על מנת לקרר רכבים מודרניים נעשה שימוש במעבה, שהוא למעשה רדיאטור ותפקידו להחליף חום. ישנם מאווררים אשר תפקידם לצנן את הגז ברדיאטור ולהוריד לחצים, אטמים שתפקידם לאטום את החיבורים ולמנוע דליפות ונזילות וכמובן מאיידים המבצעים את ליבו של מחזור הקירור. רוב הנהגים מכירים רק את המוצרים הנלווים העיקריים, אך האמת היא שישנם מוצרים רבים אחרים אשר בסופו של דבר תורמים לאפקטיביות של מערכת המיזוג.

מערכת יעילה ברכבים יד שנייה

לאחר שמבינים את החשיבות של מיזוג אוויר לרכב כדאי לבדוק מה היא הדרך הנכונה להבטיח מערכת יעילה. בעת קניית מאזדה יד שניה לדוגמא, כדאי לקחת את הרכב לבדיקה כללית. היות ומדובר על רכב מאוד פופולארי, המחיר של מאזדה יד שניה נקבע לא רק על פי השנתון ומספר הקילומטרים אלא גם על פי מצב מערכות המיזוג ומוצרים נלווים נוספים. ניתן לקרוא מידע באינטרנט ולהתייעץ עם חברים, אך בסופו של דבר צריכה חברה מקצועית לספק את חוות דעתה.

קונים רכב ללא אכזבות

כל קניית רכב משומש המתבצעת תוך כדי התייעצות עם אנשי מקצוע היא בעלת אחוזי הצלחה גבוהים.קניית רכב משומש יכולה להיות חוויה שלילית, במידה ולא ניגשים אליה בצורה נכונה. חברות העוסקות בממכר חלפים ופתרונות מתקדמים למיזוג אוויר יכולות להעלות את ערך הרכב. על החברה להתמחות במדחסים חדשים ומחודשים, להכיר את ההבדלים ביניהם לבין מדחסים מפירוק ולהציע שירותים נלווים ושירותי התקנה. מלבד מחירים אטרקטיביים, חברה מן הסוג הזה תבטיח גם מקצועיות, אמינות ושירות ללא פשרות. נהגים אשר אינם בקיאים במערכות מיזוג אוויר יכולים לחסוך לעצמם המון שגיאות במידה והם פונים מראש אל חברה כזו. ברכישת רכב חדש או רכב משומש, המיזוג הוא חלק חשוב במערכת השיקולים.

מצאת בעיות במזגן? התקשר אלינו עכשיו! 073-2726033

מידע מקצועי
מדחס תקול
סימנים לכך שישנה בעיה במדחס המזגן ברכב
30 אוגוסט, 2021
קרא עוד »
תקלות מדחס מזגן לרכב
מדחס מזגן רכב תפוס
25 יולי, 2021
קרא עוד »
החלפת מדחס מזגן רכב
החלפת קלאץ’ למדחס מזגן הרכב
27 יוני, 2021
קרא עוד »
דליפת גז מזגן ברכב
דליפת גז במזגן הרכב
20 מאי, 2021
קרא עוד »
נגן וידאו
עקבו אחרינו
שתפו אותנו
הונדה סיוויק סדאן חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1100 ש"ח + מע"מ
סיאט איביזה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1180 ש"ח + מע"מ
חומר הזרקה אמריקאי לציפוי לסתימת חורים במערכת המזגן
חומר הזרקה
590 ש"ח + מע"מ
מילוי גז חדש (1234) בחלק מדגמי הרכב החדשים משנת 2014
מילוי גז
690 ש"ח + מע"מ
סקודה אוקטביה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
אחריות
וואקום
גז
מדחס לגולף כולל התקנה + ואקום וגז. 6 חודשי אחריות
התקנה
ואקום
גז
אחריות
יונדאי גטס עד 2011 חבילת התקנה הכוללת: מדחס, התקנה, וואקום וגז. 6 חודשי אחריות
מדחס
התקנה
וואקום
גז
מדחס+חבילת התקנה לשברולט אופטרה/אוואו חבילת התקנה ואקום וגז. 6 חודשי אחריות
מדחס
התקנה
וואקום
גז
תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן