מדחס מזגן לרכב

Ac For Cars מתמחה במתן שירות שיפוץ / התקנה / החלפה של מדחסים לרכב עבור כל סוגי הרכבים כולל אחריות.

למה לבחור בשירות של ACforCars ?

ICON

ישנה תקלה במדחס? אל תהסס! - חייג אלינו כעת:

הסבר על מדחס למזגן הרכב

מהווה את לב מערכת המיזוג, זה מנוע מכני שמופעל על ידי רצועת המנוע.

תפקידו העיקרי של המדחס במערכת מיזוג האויר, הוא לדחוס את הקרר הגזי המגיע מהמאייד ולעלות את רמת הטמפרטורה שלו  לחץ גבוה ובכך ליצור הפרש טמפרטורות בין הגז הנדחס לבין האוויר החיצוני – דבר שיאפשר מעבר חום מהחלל הממוזג החוצה.

כמו כן, המדחס משמש כגורם המניע את הקרר במעגל הקירור. בשנים האחרונות ישנה התפתחות טכנולוגית בעולם המדחסים. כיום דחסים רבים נשלטים על-ידי שסתום חשמלי אשר מעביר פקודות ישירות למדחס.

ישנם מספר רב של סוגי מדחסים הנקבע לפי סוג יצרן הרכב, דגם הרכב ונפח המנוע.

-נקי web21-1000
-נקי-1 WEB

סוגי המדחסים:

המדחס הנפוץ ביותר במערכות מיזוג אויר ברכב הוא מדחס בוכנתי המורכב מ-גוף המדחס אשר מכיל כ-5 צילינדרים, כאשר הבוכנות  שנעות בטווח צילינדרים אלה מונעות על ידי ציר מחובר לדיסקה משופעת.
מספר הבוכנות של המדחס מצביעות על תפוקת הקירור שלו. 

התנועה הסיבובית של הציר גורמת לתנועה קווית של הבוכנות שכל אחת מהן נמצאת בשלב אחר של פעולת המדחס, היניקה או הדחיסה. בצידו השני של הגוף ישנה פליטה שמכילה את שסתומי היניקה והפליטה של הקרר.

ציר המדחס מונע על ידי מצמד מגנטי אשר מחבר ומנתק את המדחס מגלגלת הרצועה. עם הפעלת המזגן, נצמד המצמד המגנטי ומחבר בין גלגל הרצועה למדחס, אך כאשר יש צורך בהפסקת פעולת המדחס עקב קיפאון של מאייד או עודף/חוסר לחץ של הקרר מופסקת זרימת הזרם למצמד האלקטרו מגנטי והמדחס מפסיק את פעולתו.

שיפוץ מדחסים לרכב

תהליך שיפוץ המדחס בחברת Ac For Cars הינו מקצועי וללא פשרות. כל מדחס עובר בדיקה קפדנית ועומד בתקנים הגבוהים ביותר. ברשותנו מדחסים עבור כל דגמי הרכב.

-מדחסים צםנןךק

המדחסים כוללים אחריות מלאה ל- 6 חודשים*.  התקנות במוסך מורשה עם בעלי מקצוע. ניתן לקנות את המדחס בנפרד. ניתן לבצע משלוחים לכל חלקי הארץ!

-מדחס-לרכב-מדריך-טכני-1
שיפוץ מדחסים לרכב עם אחריות

חברת Ac For Cars מתמחה בשיפוץ מדחסים, תיקון מדחסים והחלפה של מדחסים למזגן הרכב. אנו מספקים שירותי התקנה והחשוב מכל הוא שאתם מקבלים שנה אחריות על המדחס. ובמחיר ללא תחרות.

שאלות נפוצות

מדחס מזגן לרכב מרעיש זה סימן לכך שהמדחס לא יעבוד בקרוב. שיפוץ מדחס מזגן לרכב  - אנו מתמחים בשיפוץ כל סוגי המדחסים לכל סוגי הרכב. מדחסים לרכב מפירוק, תיקון או החלפה של מדחס מזגן מחיר ואחריות, מדחס לרכב משופץ, תיקון מדחסים למזגן רכב, שיפוץ מדחסים לרכב בתל אביב, חיפה ומשלוחים לכל חלקי הארץ.

התשובה היא לא, הדבר תלוי באופי התקלה וחומרתה, לעיתים ניתן לפתור את התקלה באמצעות החלפת רכיב ספציפי בתוך המדחס ובמקרים בהם עלות השיפוץ תהיה יקרה ולא משתלמת ההמלצה תהיה להחליפו באחד חדש. ההחלטה אם יש צורך בהחלפה תתבצע אחרי בדיקה מקצועית במוסך המתמחה במיזוג אוויר.

במסגרת הטיפול של החלפת המדחס יש לבצע מספר פעולות על מנת להבטיח פעולה תקינה של המדחס החדש לאורך זמן, הן כוללות בין היתר: החלפת של המייבש והשסתום וכן שטיפה פנימית של המערכת באמצעות חומר מיוחד.

מחיר החלפת מדחס לרכב תלוי כמובן בסוג ובדגם הרכב. מדחס משומש או מדחס משופץ עשויים לעלות בין כמה מאות שקלים ל 1500 ש"ח בערך. מדחס חדש לעומת זאת עשוי לעלות כמה אלפים בודדים. ההבדל בין מדחס משופץ למדחס  מפירוק מובהק. כאשר משפצים את המדחס מקבלים מוצר תקין לחלוטין עם אחריות לשישה חודשים. כאשר מחליפים מדחס מפירוק מקבלים אמנם מוצר תקין אבל ללא תוקף, כלומר שהוא יכול אחרי 4 או 5 חודשים להתקלקל והאחריות עליו תקפה לשלושה חודשים בלבד. ההבדל בין מדחס משופץ למדחס חדש: המחיר כמובן. מדחס חדש יעלה פי שלוש בערך ממחיר של מדחס משופץ והמוצר שתקבלו כמעט זהה.

הונדה סיוויק סדאן חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1100 ש"ח + מע"מ
סיאט איביזה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
ואקום
גז
אחריות
1180 ש"ח + מע"מ
חומר הזרקה אמריקאי לציפוי לסתימת חורים במערכת המזגן
חומר הזרקה
590 ש"ח + מע"מ
מילוי גז חדש (1234) בחלק מדגמי הרכב החדשים משנת 2014
מילוי גז
690 ש"ח + מע"מ
סקודה אוקטביה חבילת התקנה: מדחס, התקנה, וואקום וגז (134). 6 חודשי אחריות
מדחס
אחריות
וואקום
גז
מדחס לגולף כולל התקנה + ואקום וגז. 6 חודשי אחריות
התקנה
ואקום
גז
אחריות
תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן